Гарант освітньо-професійної програми «Право» Сергій Юрко пройшов міжнародне стажування у Краківському економічному університеті (Польща)

Гарант освітньо-професійної програми «Право», доцент кафедри історії та права Сергій Юрко пройшов міжнародне стажування у Краківському економічному університеті (Польща) за темою «Нові та інноваційні методи навчання». У процесі стажування він ознайомився з особливостями європейської та польської системи вищої освіти та науки, з новими та інноваційними методами навчання, отримав практичні навички дизайну процесів онлайн-навчання, дізнався про принципи мобільності студентів і викладачів у Європейському Союзі.Набуті знання будуть сприяти удосконаленню навчального процесу, підвищенню якості професійної підготовки здобувачів освітньо-професійних програм «Право» і «Правосуддя».