Робоча зустріч із представниками Національного агентства з питань запобігання корупції

28 лютого 2024 року завідувач кафедри історії та права Ірина Стадник та гарант ОП «Право» Сергій Юрко взяли участь у робочій зустрічі із представниками НАЗК, на якій обговорювались питання  розвитку доброчесності та нетолерантності до корупції.

Представники НАЗК запропонували запровадити в освітній процес ЧДТУ освітній компонент «Антикорупція і доброчесність». Завдання дисципліни – ознайомити студентів з історичними витоками, сутністю понять «корупція» й «доброчесність» та їх місцем в українському суспільстві; надати студентам цілісну систему знань про історію, сутність та складові корупції; сформувати розуміння важливості громадянського суспільства в запобіганні та протидії корупції; сформувати вміння знаходити та критично аналізувати інформацію; сформувати розуміння важливості медіа в запобіганні та протидії корупції; сформувати в студентів готовність долучатися до створення й забезпечення доброчесного освітнього середовища та навчити використовувати на практиці основні інструменти залучення молоді до розбудови доброчесного суспільства.За підсумками зустрічі, робоча група та гарант ОП «Право» вирішили розглянути відповідні пропозиції НАЗК на засіданні кафедри під час обговорення проєкту ОП «Право» на 2024 рік.